Відбулося ІV засідання Робочої групи по розробці Стратегії розвитку Колочавської громади.

Дата: 03.12.2021 11:51

У четвер 2 грудня відбулося ІV засідання Робочої групи по розробці  Стратегії розвитку Колочавської громади до 2027 року  участь у засіданні якої взяли  регіональний експерт Олег Лукша та представниця   Олена Біланіна (Агенція регіонального розвитку Закарпатської області) у рамках проєкту «Співробітництво заради економічного зростання Карпат».

За результатами спільної роботи, члени Робочої групи затвердили 5 основних стратегічних цілей, а також перелік завдань для реалізації Стратегії.

1. Підвищення економічної спроможності та розвиток підприємництва у громаді.
  2. Підвищення якості і доступності соціальних послуг, розвиток їх інфраструктури.
  3. Розвиток туристично-рекреаційної і оздоровчої сфери громади.
  4. Розвиток інфраструктури та сфери комунальних послуг.
  5. Забезпечення екологічної безпеки, збалансованого природокористування та енергоефективності.

Всі учасники робочої групи активно включились в робочий процес і продуктивно працювали над стратегічним баченням нашої громади.

Дякуємо всім учасникам робочої групи за час приділений майбутньому громади.