Вічна пам'ять!

Дата: 06.12.2021 10:02

Колектив Колочавської сільської ради та депутатський корпус ради глибоко сумує з приводу передчасної смерті депутата сільської ради, лікарки комунального некомерційного підприємства первинної медико - санітарної допомоги АЗПСМ с. Колочава Бойчук Олени Антонівни. На 52-му році життя передчасно перестало битися її серце. Несподівана смерть Олени Антонівни — непоправна втрата для рідних, близьких, для колег і друзів, односельчан. На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати, важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце, проте світлі спогади про цю людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, завжди будуть у нашій пам'яті та наших серцях. Вона була людиною глибокого розуму та інтелекту, вмілим наставником та порадником для колег, друзів та односельчан. Людина живе доти, поки її пам’ятають. Світлий, добрий спомин про Олену Антонівну та її внесок у розвиток громади завжди житиме в серцях рідних, усіх, хто її знав, любив і поважав.

Висловлюємо свої щирі співчуття всім рідним і близьким померлої. У ці скорботні дні щиро поділяємо Ваше горе.

Вічна пам’ять та Царство Небесне покійній!

Нехай спочиває з миром!