Центр культурних послуг Колочавської ТГ провів "Андріївські вечорниці"

Дата: 13.12.2021 09:30

Працівники Центру культурних послуг Колочавської сільської ради, що діє на базі Культурно-мистецького  центру ,разом з місцевим аматорським колективом талановито відтворили старовинну традицію колочавських вечорниць.

У четвер, 9 грудня в Культурно-мистецькому центрі Колочавської сільської ради відбулася  підсумкова конференція проєкту «Світ карпатських розет - заходи із збереження унікальності культури Карпат». Амфітеатр, який збудований в рамках цього проєкту, став простором для підведення підсумків реалізованих та планування майбутніх спільних ініціатив.

З виставою під назвою «Андріївські вечорниці» колектив Центру дебютував перед учасниками конференції. Гості з різних областей України та Польщі отримали унікальну можливість пізнати традиційні і вже призабуті колочавські звичаї, коломийки, способи залицянь та ворожіння на майбутнього судженого.

Колочавці талановито відтворили традиції наших предків і довели,що колочавські звичаї пам’ятають тут і шанують.