Колочавська громада має бюджет на 2022 рік!

Дата: 23.12.2021 17:15

Сьогодні, 23 грудня, відбулася 7 сесія VIII скликання Колочавської сільської ради. Головним питанням було розгляд та прийняття бюджету Колочавської сільської територіальної громади на 2022 рік. Бюджет громади було успішно затверджено депутатами, а також ряд програм для підтримки різних категорій населення та для розвитку спорту в Колочавській громаді.

Оскільки сьогодні була остання сесія у цьому році, то голова Колочавської сільської ради Василь Худинець привітав депутатів з прийдешніми святами та подякував за плідну роботу.

«Цей був перший рік функціонування нашої громади, рік становлення. Він був непростий, але, завдяки підтримці та злагодженій роботі сільської ради та депутатського корпусу, нам вдалося зробити багато, особливо задля забезпечення соціально-економічного розвитку території та надання якісних послуг жителям громади. Тож нехай новий рік стане для нашої громади роком позитивних зрушень та нових досягнень, роком розвитку і процвітання. А ми будемо все робити для цього», - наголосив у своєму виступі Василь Худинець.