З НОВИМ РОКОМ!!!

Дата: 31.12.2021 17:53

Шановні жителі Колочавської територіальної громади!

Ми стоїмо на порозі нового 2022 року!

Для Колочавської територіальної громади 2021 рік був роком становлення і старту.

Ми почали працювати як громада, повністю взяли на себе відповідальність за освіту, життя та добробут наших жителів.

Ми працювали в нових реаліях, з новими можливостями та проблемами. Цей рік був роком зрушень і роком, який започаткував багато хороших змін у нашій громаді. Нам разом вдалося зробити багато, ще більше ми плануємо змінити на краще життя у наступному році.

В кінці року хочу подякувати усім жителям громади за підтримку наших ініціатив, за розуміння, за бажання змінювати громаду і мінятися самим у кращу сторону. Від кожного з нас сьогодні залежить яке буде завтра.

Від щирого серця вітаю всіх жителів Колочавської територіальної громади з прийдешнім Новим роком! Лишіть у старому 2021 році всі невдачі та проблеми, візьміть із собою у 2022 рік лише все добре, все те, що приносить вам радість та душевний спокій.

Нехай у новому році у ваших домівках буде лише радість, щастя, здорові близькі люди. Хай 2022 рік принесе добробут та процвітання усій Колочавській громаді!

З Новим роком!

З повагою,