У Колочавській ТГ вшанували пам'ять Героїв Крут

Дата: 02.02.2022 16:43

29 січня - День пам'яті Героїв Крут . У  Колочавській ТГ провели  заходи  до Дня пам’яті Героїв Крут

1. Бібліотекарями  закладів проведено онлайн бесіду «Понад усе вони любили свій коханий край», «Крути – молода кров»,  «Трагедія Крут: крізь призму минулого і сучасного».

2. Педагогами - організаторами   проведено онлайн трансляцію відео-роликів: «Крути 1918», «Україна – забута історія».

3. Вчителями  української мови та  літератури організовано на платформі
Google Meet  бесіди та написання творів: «Крути – символ українського патріотизму», «Понад Крутами вічність у сурми сурмить».

Фото без описуФото без опису

4. Вчителем  історії  організовано віртуальну екскурсію «Історія України

1918 р.».

5. Класними керівниками організовано на платформах Google Meet  та
Google Classroom години патріотичного виховання, історичні екскурси  на теми:  «Воля України або смерть»,  «Волі народної дзвін», «Ми –українці», «Бій під Крутами – заслуга українського народу», «Захист Батьківщини – обов’язок  кожного», «Герої Крут  в нашій пам’яті», «Крути: відомі й невідомі сторінки», «За Україну молюся!»,  «Бог. Україна. Свобода», «Герої Крут - вічно живі» тощо.

6. Бібліотекарями публічних бібліотек проведено інформаційні бесіди «Навіщо молоді герої Крут».

7. Керівниками гуртків позашкільного відділення Колочавської територіальної громади в онлайн режимі проведено конкурс малюнків на тему : «29 січня – День пам’яті Героїв Крут».

Фото без описуФото без опису

8 . Керівниками гуртків КУ «Центр культурних послуг» проведено бесіду з гуртківцями на теми:  «Бій під Крутами: відомі й невідомі сторінки», “Життя після Крут. Як склалася доля учасників січневого бою”,  «Шість тез про Крути або, що не так із традиційним баченням подій 29 січня 1918 року».