У Колочавській ТГ вшанували пам'ять Героїв Крут

Дата: 02.02.2022 16:43

29 січня - День пам'яті Героїв Крут . У  Колочавській ТГ провели  заходи  до Дня пам’яті Героїв Крут

1. Бібліотекарями  закладів проведено онлайн бесіду «Понад усе вони любили свій коханий край», «Крути – молода кров»,  «Трагедія Крут: крізь призму минулого і сучасного».

2. Педагогами - організаторами   проведено онлайн трансляцію відео-роликів: «Крути 1918», «Україна – забута історія».

3. Вчителями  української мови та  літератури організовано на платформі
Google Meet  бесіди та написання творів: «Крути – символ українського патріотизму», «Понад Крутами вічність у сурми сурмить».

4. Вчителем  історії  організовано віртуальну екскурсію «Історія України

1918 р.».

5. Класними керівниками організовано на платформах Google Meet  та
Google Classroom години патріотичного виховання, історичні екскурси  на теми:  «Воля України або смерть»,  «Волі народної дзвін», «Ми –українці», «Бій під Крутами – заслуга українського народу», «Захист Батьківщини – обов’язок  кожного», «Герої Крут  в нашій пам’яті», «Крути: відомі й невідомі сторінки», «За Україну молюся!»,  «Бог. Україна. Свобода», «Герої Крут - вічно живі» тощо.

6. Бібліотекарями публічних бібліотек проведено інформаційні бесіди «Навіщо молоді герої Крут».

7. Керівниками гуртків позашкільного відділення Колочавської територіальної громади в онлайн режимі проведено конкурс малюнків на тему : «29 січня – День пам’яті Героїв Крут».

8 . Керівниками гуртків КУ «Центр культурних послуг» проведено бесіду з гуртківцями на теми:  «Бій під Крутами: відомі й невідомі сторінки», “Життя після Крут. Як склалася доля учасників січневого бою”,  «Шість тез про Крути або, що не так із традиційним баченням подій 29 січня 1918 року».