Державна служба зайнятості впроваджує електронні сервіси для роботодавців громади

Дата: 08.02.2022 12:23

«Електронний кабінет роботодавця» (www.dcz.gov.ua/cabinet) скоротить витрати часу для відвідування центру зайнятості та зробить послуги максимально доступними та комфортними.

В електронному кабінеті є можливість подання звітів за формою № 3-ПН в онлайн режимі, можливість переглянути стан укомплектування вакансій, кількість направлень претендентів на роботу, договори. Роботодавець також може здійснити добір працівників, переглянувши резюме безробітних.

Для створення власного електронного кабінету роботодавцю необхідно звернутись до служби зайнятості, повідомити адресу електронної пошти, сформувати логін та пароль, за допомогою яких авторизуватися та отримати доступ до послуг на сайті Державної служби зайнятості.