Побачити найпопулярніші туристичні об’єкти Колочави тепер можна у 3D

Дата: 08.02.2022 16:35

Відтепер всі бажаючі можуть мандрувати Колочавою не виходячи із хати.

Для цього потрібно лише перейти за посиланням і перед вами відкриється вся краса  одного з найпопулярніших туристичних сіл у Закарпатті. Посилання на тур розміщено на офіційному сайті Колочавської сільської ради у розділі 3D.

У 3D турі можна побачити  найвідоміші туристичні об'єкти Колочави, а це:  гора Стримба, музей- церква Святого Духа, музей архітектури та побуту  «Старе село», унікальний Пам'ятник заробітчанам, Центр культурно-мистецьких послуг (амфітеатр), музеї  «Івана Ольбрахта»«Радянська школа», «Чеська школа», «Птахопарк у Швегана»,  мінеральне джерело «Колочава», річка Колочавка. Та чи не найбільше вражає  вид села Колочава з висоти пташиного польоту.

Віртуальний тур створено Асоціацією  “Єврорегіон Карпати – Україна” у співпраці з Колочавською сільською радою  в рамках проєкту “СВІТ КАРПАТСЬКИХ РОЗЕТ – ЗАХОДИ ЗІ ЗБЕРЕЖЕННЯ УНІКАЛЬНОСТІ КУЛЬТУРИ КАРПАТ” за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.