Виставка-конкурс "Знай і люби свій рідний край!"

Дата: 11.02.2022 16:24

Сьогодні    на базі Колочавського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 проведено міжшкільну виставку-конкурс декоративно-ужиткового й образотворчого мистецтва «Знай і люби свій рідний край». Організатор виставки -  відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту та культури   Колочавської сільської ради.

До проведення виставки залучені  всі заклади загальної середньої освіти Колочавської сільської ради (здобувачі освіти та їх наставники: вчителі трудового навчання та образотворчого мистецтва,  керівники гуртків та класні керівники). Для участі у виставці «Знай і люби свій рідний край» представлені роботи за різними розділами декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва: різьблення  по дереву, гончарство та художня кераміка, художнє плетіння, ткацтво, вишивка, вироби з бісеру, м'яка іграшка, вироби із тіста та зі шкіри, декоративний розпис, ізонитка, живопис та інші техніки виконання. Учні показали свою фантазію і майстерність, вміння виконувати різні техніки у виготовленні цих робіт.

Найкращі експонати будуть відібрані фаховим журі для участі в обласній виставці.