Закарпаття отримало 10 вантажівок гуманітарної допомоги для підтримки регіонів, у яких спостерігається важка ситуація

Дата: 10.03.2022 10:54

Закарпаття отримало 10 вантажівок гуманітарної допомоги для підтримки регіонів, у яких зараз надзвичайно важка ситуація. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Віктор Микита, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

Державний секретар Міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Томаш Варга, Генеральний консул Угорщини в Ужгороді Йожеф Бочкаі та керівник Угорської екуменічної служби Ласло Легел передали медичне обладнання, продукти харчування, засоби гігієни та інше на загальну суму 2 млрд форинтів.

«Обліковуємо вантаж і одразу транспортуємо у «гарячі» точки, щоб допомога якнайшвидше дійшла до наших людей.

24/7, безперервно виконуємо завдання Президента України, Верхового Головнокомандувача Збройних Сил України Володимира Зеленського», — наголосив Віктор Микита.

Голова Закарпатської ОВА разом з угорськими партнерами оглянули інфраструктуру логістичного хабу, що функціонує на заводі «Єврокар».