Область відправила понад 20 тонн гумвантажу на Схід

Дата: 11.03.2022 14:26

Сьогодні 22 тонни ліків та продуктів харчування відправляють до Харкова. Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОВА Ігор Шинкарюк, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

Зараз в Ужгородській греко-католицькій богословській академії імені Блаженного Теодора Ромжі область отримала гумдопомогу від ВБФ «Деполь Україна», який є частиною групи благодійних організацій «Деполь Інтернешнл».

«Надважливо, щоб закордонні партнери бачили прозорість процесів отримання гумвантажів та їх транспортування у "гарячі" точки. Ми забезпечуємо ці умови, тримаємо рівень надійного партнерства», — наголосив Ігор Шинкарюк.

Голова Правління Фонду в Україні отець Віталій Новак зауважив, що збирала ці речі вся Вікентійська Родина за кордоном, зокрема і у Британії. Вони готові допомагати й надалі нашим регіонам.

«Від імені голови Закарпатської ОВА Віктора Микити подякував за цей вантаж та підтримку з боку релігійної спільноти.

Ми впевнені, що подальша співпраця буде ще результативнішою. Зараз будь-яка допомога є важливою — це наш фронт», — додав Ігор Шинкарюк.