В область прибув гуманітарний вантаж із Нідерландів

Дата: 14.03.2022 12:10

Закарпаття отримало гуманітарну допомогу від українки Іванни Тодавчич із Нідерландів, повідомляє офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

Як повідомив голова обласної військової адміністрації Віктор Микита, дівчина разом з іншими волонтерами пункту «ZBI?RKA-UKRAINA-POMOC HUMANITARNA» зібрала 10 тонн речей першої необхідності.

Продукти харчування, засоби гігієни, дитячі ліжка й іграшки, медикаменти та інше вже завантажили. Найближчим часом відправлять все це у ті населені пункти, жителі яких особливо потребують підтримки.

«Ми вдячні нашим українцям, які з-за кордону допомагають і надсилають гуманітарні вантажі. Кожна річ зараз є важливою для тих, хто перебуває у місцях ведення активних бойових дій», – наголосив Віктор Микита.