Поліція Закарпаття продовжує роботу, щодо передачі необхідного автотранспорту на потреби ЗСУ

Дата: 16.03.2022 14:15

Станом на 15 березня поліцейські Закарпаття у співпраці з обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки вилучили для потреб ЗСУ 145 транспортних засобів, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

Мова йде про автомобілі, які арештовані в рамках кримінальних проваджень та вилучені у порушників адміністративного законодавства. Такі дії визначаються Законом України «Про передачу, примусове відчуження та вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану».

Наразі вилучено: 48 легкових автомобілів, 16 позашляховиків, 6 мікроавтобусів, 22 автобуси, 51 вантажівку та дві карети швидкої допомоги.

Більша частина згаданого автотранспорту вже передана військовим. Щодо інших – працівники поліції завершують процес оформлення та, враховуючи потреби ЗСУ, також будуть їх передавати.