Колочава вчергове дякує друзям за надану гуманітарну допомогу!

Дата: 18.03.2022 12:29

Колочавська громада висловлює жителям чеського міста Вітков, а також окремим вихідцям з Колочави, які проживають у Чеській Республіці, щиру подяку за надану гуманітарну допомогу.

У ці складні для нашої держави часи ми продовжуємо відчувати неймовірну підтримку. Завдяки щирим зусиллям наших друзів, цими днями Колочава отримала дуже важливу гуманітарну допомогу, а саме:

- Продукти харчування, які будуть розподілені між внутрішньо переміщеними особами
- Речі військового призначення і медикаменти, які плануємо передати для підтримки Збройних Сил України

Ми надзвичайно вдячні вам!

В свою чергу, хочемо побажати вам міцного здоров’я, наснаги на добрі справи, благополуччя і мирного неба над головою!

З повагою,
Жителі Колочавської громади!