13 квадрокоптерів передали військовим у зону ведення боїв

Дата: 20.03.2022 16:41

Днями в зону ведення бойових дій нашим підрозділам, спецслужбам та добровольчому корпусу передали 13 сучасних квадрокоптерів, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

Як зауважив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита, водночас придбали і смартфони для управління технікою та передачі інформації.

«Сьогодні тривають бої, тож використання сучасних засобів аеророзвідки має надважливе значення для успішного виконання завдань. Сподіваємося, це підсилить наші підрозділи», — наголосив Віктор Микита.

Все це, за словами очільника області, для того, аби наші військові були захищеними, екіпірованими, озброєними сучасними цифровими засобами розвідки, спостереження та зв’язку, мобільними, швидкими й упевненими у власних силах.