На Закарпаття прибув черговий потяг із сім'ями українських рятувальників

Дата: 24.03.2022 09:15

В Ужгороді зустріли 50 евакуйованих жінок та дітей рятувальників, інформує офіціний сайт Хустської районної військової адміністрації.

Як повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита, невдовзі вони відправляться до рекреаційної зони в Угорщині. Там закордонні партнери підготували місця тимчасового проживання.

Нещодавно 151 член сімей рятувальників уже прибув до санаторних комплексів сусідньої держави, загалом 201 – виїхав із зони ведення бойових дій.

«Фахівці ДСНС виконують чимало завдань: рятують з обстріляних будинків населення, ліквідовують пожежі, допомагають евакуюватися. Тепер, коли сім'ї у безпеці, вони продовжують безупинно виконувати свій службовий обов’язок», — наголосив Віктор Микита і подякував угорським друзям за підтримку.