В область прибули вантажі з медикаментами

Дата: 26.03.2022 21:45

Сьогодні Закарпаття отримало гуманітарний вантаж з необхідними медикаментами від представників «Карітас» Словаччини. Про це повідомив голова ОВА Віктор Микита, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

Протиправцевий анатоксин та інсулін доставили на рефрижераторі з дотриманням холодового режиму, аби зберегти лікувальні властивості. Найближчим часом їх передадуть до Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. Андрія Новака.

За словами очільника краю, інша автівка зі знеболювальними та кровоспинними вже прямує у ті регіони, де цивільне населення та військові цього найбільше потребують.

Загальна вартість вантажу з ліками — 70 тисяч євро.

«В умовах ведення активних бойових дій медичні засоби критично важливі, тож ми системно працюємо разом із нашими закордонними партнерами для забезпечення цієї потреби», — наголосив Віктор Микита.

Передали ліки дипломати Європейського Союзу Петро Токач, Орест Токач, представники «Карітас» Словаччини, також долучилися члени Червоного Хреста.