Керівництво Закарпаття проведе зустріч з ІТ-спеціалістами

Дата: 29.03.2022 14:26

Закарпатська ОВА шукає шляхи співпраці з місцевими представниками ІТ-сфери та тими, хто хоче перемістити свої компанії з інших куточків України, інформує офіціний сайт Хустської районної військової адміністрації.

Для цього в регіоні готові створити сприятливі умови для запровадження цілого кластеру сучасних інформаційних технологій.

Аби обговорити подальшу роботу в умовах війни та розвиток цієї сфери, в четвер, 31 березня, о 16:00 у сесійній залі головної адмінбудівлі відбудеться зустріч керівництва області з ІТ-спеціалістами.

Реєстрація учасників обов’язкова:

- за номером +380993881010;