Віктор Микита закликав закарпатців повідомляти правоохоронців про факти шахрайства

Дата: 29.03.2022 15:35

Шахраї телефонують закарпатським підприємцям та, представляючись головою ОВА Віктором Микитою, просять гроші для військових. Про це інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

З усіма благодійниками керівник області спілкується та зустрічається особисто.

«Знаю кожного в обличчя та хочу, щоб про них дізналися із часом усі краяни. Їхній вклад важко переоцінити.

Після перемоги – звіт за всі витрачені кошти для підвищення обороноздатності наших військових», – зауважив Віктор Микита.

Очільник ОВА закликав краян бути пильними та повідомляти правоохоронні органи про факти шахрайства.

Для тих, хто хоче допомогти нашим підрозділам, залишаємо спеціальні поточні рахунки для благодійної допомоги.