У Кошице розпочинає роботу новий гуманітарний хаб

Дата: 30.03.2022 10:15

Сьогодні у словацькому м. Кошице запускають європейський гуманітарний хаб Закарпатської ОВА, інформує офіціний сайт Хустської районної військової адміністрації.

Як повідомив очільник області Віктор Микита, разом із партнерами розпочали цю роботу ще декілька тижнів тому для оптимізації процесу постачання гумвантажів до України.

Хаб матиме пряму залізничну гілку зі Словаччини, розгалужену мережу магістралей з різними країнами, необхідну матеріально-технічну базу, а поруч буде аеропорт.

Для України – це суттєве збільшення об’ємів гуманітарної допомоги, швидке її оформлення та доставка одразу з хабу в Словаччині у «гарячі точки». До того ж це можливість отримувати вантажі літаками в аеропорт м. Кошице з подальшим транспортуванням залізницею.

Усі відповіді на питання щодо використання цього майданчику надають фахівці, які 24/7 будуть працювати безпосередньо у Словаччині за номерами +380507000718, +380997272453 або на e-mail: [email protected]

Під час зустрічі Віктора Микити з радником Прем'єр-міністра Словацької Республіки Едуардом Бурашем та Генеральним консулом Словацької Республіки Паволом Панісом узгодили останні організаційні моменти.