Українці в Португалії відправили гуманітарну допомогу на Батьківщину, – Мирослав Білецький

Дата: 01.04.2022 08:15

Україні продовжують допомагати небайдужі люди з усього світу. Через державний кордон в область заїжджають гуманітарні вантажі з різних країн Європи, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

Як повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький, нещодавно прибули 4 вантажівки з Португалії, заповнені завдяки зусиллям членів Асоціації українських емігрантів у м. Гондомар.

За його словами, для українців, які залишаються у «гарячих точках», та для військових зібрали продукти харчування, у тому числі й дитяче, воду, солодощі, консерви, гігієнічні засоби.

«На цьому чуйні люди не зупиняються. Найближчими днями в Ужгород прибуде чергова партія гуманітарної допомоги зі старовинного португальського міста Гондомар.

Ми щиро вдячні кожному за підтримку!» – прокоментував Мирослав Білецький.