Верховна Рада прийняла законопроєкт, який дає змогу відновити оренду держмайна та надати пільгові умови для бізнесу в період воєнного стану

Дата: 02.04.2022 16:15

«Відновлення та спрощення процедур оренди держмайна є дуже важливим кроком для передислокації підприємств з зони бойових дій на захід України», – зазначає в.о. голови Фонду державного майна Ольга Батова.

Вся інформація щодо доступних для оренди державних об’єктів оновлюється на сайті.

Обласні адміністрації також готові повністю забезпечити підбір приміщення та допомогти з логістикою і перевезенням. Кожне підприємство, яке потребує приміщення для переїзду, може заповнити спеціальну гугл-форму – https://bit.ly/3qUGcS9.

Фонд держмайна разом з Міністерством економіки вже напрацювали проєкт постанови щодо пільг для переміщеного бізнесу. Зокрема планується встановити ставку оренди для таких підприємств на рівні 1 грн за 1 кв м впродовж перших 6 місяців.

Деталі щодо пільг та знижок для бізнесу за посиланням.