З робочим візитом в області перебуває Джордж Патакі

Дата: 03.04.2022 20:35

Сьогодні в Ужгороді з робочим візитом перебуває Джордж Патакі, відомий американський політик, губернатор штату Нью-Йорк із 1995 по 2006 рр.

На зустрічі під головуванням заступника керівника Офісу Президента України Ігоря Жовкви спільно з очільником ОВА Віктором Микитою обговорили питання гуманітарної допомоги, розміщення та інтегрування вимушено переміщених осіб на Закарпатті, роботи пунктів пропуску, ситуацію у секторі безпеки й економіки регіону.

За словами Віктора Микити, Джордж Патакі наголосив на безперечній підтримці України.

«Американський народ з першого дня війни стоїть поряд із нами. Ми отримуємо безпрецедентну підтримку за всіма напрямками та відчуваємо її щодня.

Закарпаття має дуже тісні зв’язки зі США, адже десятки тисяч наших земляків емігрували до Америки та сьогодні допомагають і підтримують своїх рідних. Тож це сприяє комунікації та взаємодії для спільної ефективної роботи», – прокоментував голова обласної військової адміністрації.