У Болгарію відправили понад пів сотні українських дітей та жінок

Дата: 05.04.2022 11:20

Закарпаття відправило в Болгарію дітей та жінок, які були вимушені переїхати із зон бойових дій, зокрема із Донецька, Слов’янська, Краматорська, Конотопа та інших населених пунктів, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

На курорті «Сонячний берег» 51 особа відчуватиме себе комфортно, за потреби отримуватиме необхідну допомогу та психологічну підтримку. На цьому наголосив голова ОВА Віктор Микита.

«Запроваджений механізм, що дозволяє приймати переселенців у різних рекреаційних і туристичних зонах європейських країн, працює чітко та злагоджено.

Нам важливо створювати усі умови для безпеки та затишку вимушено переміщених осіб. Турбуємося про наших земляків, де б вони не були», — підкреслив Віктор Микита.