На Закарпаття прибув гуманітарний вантаж з Узбекистану

Дата: 08.04.2022 11:35

Сьогодні понад 34 тонни гумдопомоги доставили на один із європейських гуманітарних хабів Закарпатської ОВА, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

За словами очільника краю Віктора Микити, від партнерів з Узбекистану надійшли медикаменти, індивідуальні аптечки, продукти харчування довготривалого зберігання та інше.

«Вантаж прибув літаком, надалі його транспортували на Закарпаття. Це вчергове доводить ефективність логістики, яку ми налагодили за короткий час в умовах воєнного стану. Гуманітарну допомогу одразу відправлять у "гарячі точки"», – підкреслив голова ОВА.

Віктор Микита подякував Уряду Узбекистану за допомогу та Надзвичайному і Повноважному Послу України в Республіці Узбекистан Миколі Дорошенку за координацію та ефективний гуманітарний коридор.

«Упевнений, що ці зв’язки дозволять нам і надалі плідно співпрацювати», – наголосив очільник Закарпаття.