В Ужгороді провели мирну акцію підтримки

Дата: 19.04.2022 17:15

Багатьом звук коліс валізи сьогодні нагадує про рідний дім, який довелося залишити через війну, та про жахи, котрі довелося пережити. З метою підтримки українців в обласному центрі Закарпаття провели мирну акцію, інформує офіційний сайт Хустської районної військової адміністрації.

Понад 100 ужгородців і гостей міста з валізами та квітами пройшли ходою.

Таким чином учасники також вшанували всіх мирних жителів, чиї валізи залишилися без власників. До заходу долучилися й вимушено переміщені особи, які проживають у нашій області.

Акцію організувала команда проєкту Ukraine Helpers за координації та сприяння Закарпатської ОВА.