В Ужгороді владика Ніл освятив паски для закарпатських військових

Дата: 22.04.2022 11:15

Напередодні Великодня в Ужгороді освятили паски для бійців 128-ї ОГШБр та 101-ї бригади територіальної оборони Закарпаття. Акцію провели за ініціативи волонтерського руху та за підтримки представників влади.

Захисникам також передали 4 транспортні засоби високої прохідності для підвищення мобільності підрозділів. У ці машини завантажили сотні тактичних аптечок, оптику, бронежилети, засоби аеророзвідки, сучасні турнікети та інше.

Святкові паски, транспорт та матеріальні засоби перед відправкою освятив єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії владика Ніл.

Молимося за кожного нашого бійця, за Україну та за увесь наш народ!