З Воскресінням Христовим!

Дата: 24.04.2022 07:30

Сердечно вітаю всіх земляків із найсвітлішим святом у році - з Воскресінням Христовим!

Цьогоріч Великдень зовсім не такий, до якого ми звикли. Бо надто важко поєднувати радість церковних дзвонів із гулом сирен та плачем наших співвітчизників, назавжди скалічених війною.

Але саме в цей важкий час, у кожного з нас зміцнюється надія й стають чіткими справжні цінності. Це та ключова мить, коли зі щирістю дякуєш Господу і, особливо, нашим мужнім захисникам, за черговий прожитий день і за те, що маємо змогу поцілувати дитину, обійняти коханих...

Воскресіння Христове - це, насамперед, торжество віри. Тому, немає жодних сумнівів, що скоро прийде на нашу землю така жадана перемога, настане оновлення й духовне переродження в серцях кожного з нас. Наші воїни повернуться додому, де їх так зачекались рідні. Нам всім ще потрібно дуже багато зробити, заради тих, хто поліг за щасливе майбутнє України. Тому залишаймось сильними і єдиними.

Бажаю міцного здоров'я, добробуту та взаєморозуміння в кожну оселю. Терпіння, правильних помислів та вчинків! Нехай у ваших серцях назавжди оселяться безмежний спокій і щира любов. Живіть у злагоді й головне - під мирним небом!

Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!