Основне з брифінгу першого заступника голови Держмитслужби України

Дата: 25.04.2022 14:35

Основне з брифінгу першого заступника голови Держмитслужби України Олександра Щуцького:

- У перші дні війни на кордонах були великі черги, тоді спростили процедуру для оформлення гуманітарних вантажів та подання декларацій, що дозволило скорити час проходження митного контролю.

- Інші країни теж спрощують відповідні процедури та створюють гуманітарні коридори.

- За останній тиждень зросли черги на кордонах з обох сторін, частково це пов'язано із законом про спрощену процедуру розмитнення авто, за якою на територію України вже ввезли понад 14 тисяч авто.

- Тому головне завдання сьогодні – прискорення ввезення гуманітарних вантажів до України, щоб люди отримували допомогу вчасно і швидко.