Віктор Микита взяв участь у засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

Дата: 28.04.2022 12:30

Учора відбулося онлайн-засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Главі держави.

Очільник Закарпаття Віктор Микита взяв участь у заході, де доповів керівництву держави, проінформував голів ОВА, обласних рад, міських голів, іноземних партнерів про результати роботи в регіоні та передовий досвід.

Основні питання, на яких наголосив Володимир Зеленський, – відбудова України в післявоєнний період та створення комфортних умов для всіх, хто був вимушений виїхати з рідних міст.

«Наша область показала системну й ефективну роботу в багатьох напрямках, згенерувала низку критично важливих рішень, які лягли в основу загальнодержавних нормативних документів та протоколів дій органів виконавчої влади на місцях», — зауважив Віктор Микита.