У водосховище на Мукачівщині випустили майже 17 тисяч екземплярів молоді риб

Дата: 05.05.2022 15:45

Рибне господарство поповнило водосховище Роман Потік на Мукачівщині кількома тисячами нових поколінь риб. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

Згідно з даними Державного агентства меліорації і рибного господарства України у водойму випустили 16,7 тис. екземплярів молоді риби: товстолоба – 12,1 тис., коропа – 2,8 тис. та білого амура – 1,8 тис.

Процедуру вдалося здійснити за рахунок коштів спеціального товарного рибного господарства. За процесом пильно наглядала спеціальна комісія у складі працівників Держрибагентства, ФГ «МОЧАР ІР» та місцевої влади.

«Є роботи, які пересічні громадяни не помічають, але вони важливі для розвитку, збереження екосистеми регіону та країни загалом. Навіть у такі складні часи. Особливо у такі часи», – прокоментував Мирослав Білецький.