На Закарпатті створили комісію, яка встановлює збитки, завдані ракетним ударом

Дата: 06.05.2022 18:15

Сьогодні під головуванням першого заступника очільника області Мирослава Білецького в ОВА обговорили ліквідацію наслідків ракетного удару у Воловці.

За його словами, на місці події досі працюють аварійні служби, які проводять ремонтні і відновлювані роботи, аби забезпечити газом та електропостачанням приватні оселі та об’єкти соціальної сфери.

«Створили комісію, яка встановлює збитки, завдані закарпатцям, та шукає шляхи їх відшкодування», – прокоментував Мирослав Білецький.

Водночас ішлося й про удосконалення механізму взаємодії та покращення алгоритму дій всіх структур у разі чергової збройної загрози з боку ворога.

У нараді взяли участь керівники АТ «Закарпатгаз», ПрАТ «Закарпаттяобленерго», Головного управління ДСНС в області та Укрзалізниці.