Понад 3,5 тисячі закарпатців отримають відшкодування за прихисток переселенців

Дата: 07.05.2022 10:25

На Закарпатті понад 3,5 тисячі власників житла, котрі безоплатно прихистили вимушено переміщених осіб, отримають компенсації від держави за квітень. Про це повідомив заступник голови ОВА Петро Добромільський.

«Домогосподарства області розмістили в себе близько 11 тисяч переселенців. Для того, щоб відшкодувати власникам житла витрати на комунальні послуги, в Україні діє програма гарантованої щомісячної підтримки. Йдеться про компенсацію в розмірі 450 грн за кожну прийняту особу», – підкреслив Петро Добромільський.

За його словами, заявки на отримання коштів за минулий місяць прийматимуть до 12 травня в органах місцевого самоврядування. Подати відповідну інформацію можуть закарпатці, котрі мають підтвердження права власності на житло, в якому прихистили вимушено переміщених людей.