Закарпаття співпрацюватиме із землею Бургенланд Республіки Австрія

Дата: 07.05.2022 23:58

Сьогодні очільник Закарпатської ОВА Віктор Микита разом з головою Уряду землі Бургенланд Республіки Австрія Гансом Петером Доскоцілом підписали Рамкову угоду про культурне та економічне співробітництво.

«В умовах воєнного стану та складної соціально-економічної ситуації, пов’язаної з вторгненням РФ, давні друзі та партнери з австрійського Бургенланду зробили усе можливе, щоб наблизити наші громади та всебічно підтримати спільний розвиток», — наголосив Віктор Микита.

Під час зустрічі обговорили деталі економічного форуму, який пройде на Закарпатті й збере бізнес, інвесторів і політиків з Бургенланда, а також місцевих підприємців і представників релокованих компаній.

Також Ганс Петер Доскоціл висловив підтримку у питанні щодо сприяння укладання угод із закарпатськими компаніями на постачання палива в нашу область.

Наступна зустріч — за кілька тижнів, де голова Уряду землі Бургенланд Республіки Австрія передасть Закарпаттю 7 пожежних машин для рятувальників.