Вітання з нагоди Дня Матері!

Дата: 08.05.2022 10:29

Мама…

Її очі супроводжують нас у далеких життєвих мандрах, а любов і ніжність зігріває аж до старості.

Вона – улюблене творіння Господа, адже наділена найвищим даром – приводити у цей світ нове життя.

Милі, рідні, дорогі матусі, схиляємо низенько свої голови і висловлюємо щире „спасибі” перед образом вашим. Ніколи не знайдеться влучних слів, аби висловити всю велич вдячності й гордості, якою переповнені серця кожного з нас. Особливо перед тими жінками, чиї діти зараз на передовій.

Вклоняємося за терпіння і гідне виховання цвіту нашої нації. Це ваша заслуга, що зараз увесь світ захоплюється Україною. За вашими

печалями й безсонними ночами, за найсильнішими молитвами і посивілим волоссям стоїть міць нашої держави.

Дай вам, Боже, діждатись тієї пори, коли чисте мирне небо зігріє ваші втомлені душі від очікувань і теплом своїм зменшить біль від втрат. Нехай туга за синами і чоловіками, доньками, братами й сестрами, які зараз виборюють нашу незалежність, зміниться найбільшою радістю від такої жаданої зустрічі з ними.

Залишайтесь і надалі сильними, бо вам ще потрібно виховувати дітей і внуків, які множитимуть надію на краще майбутнє рідної землі.

Нехай весняне свято дарує вам спокій, щастя, здоров’я та довгі роки життя.

З Днем Матері!