В області планують створити центр допомоги матерям з дітьми

Дата: 11.05.2022 10:05

Очільник області Віктор Микита зустрівся з Генконсулом Угорщини в Ужгороді Йожефом Бачкаі, консулом Угорщини в Ужгороді Александрою Чізмадіа, президентом-директором Угорської екуменічної служби допомоги в Україні Ласлом Легелом, представниками фінської організації FCA Finn Church Aid Яном де Вайгемакером та Джуні Хембергом.

Голова Закарпатської ОВА та партнери зосередили увагу на створенні центру допомоги матерям з дітьми в регіоні.

«Поява такої локації полегшить життя жінок, оскільки у складній ситуації вони не залишаться самі. Завдяки цьому в них з'явиться можливість жити та доглядати за дітьми у комфортному місці, працевлаштуватися, а згодом знайти і власне помешкання.

Наші колеги мають відповідний досвід: в Угорщині функціонують такі кімнати, тому вони готові поділитися практичними кейсами та допомогти із запуском», — зауважив Віктор Микита.

У межах зустрічі закордонні партнери також розповіли про гумвантажі, які вони надають Україні в умовах воєнного стану, плани сприяння в розбудові та відновленні освітнього середовища.