На Закарпатті запустили чат-бот для працевлаштування

Дата: 12.05.2022 12:25

У Ситуативно-аналітичному центрі презентували спеціальний чат-бот: @RobotaVZakarpattiBot.

За словами очільника області Віктора Микити, його розробила ОВА для накопичення, систематизації та аналізу даних щодо потенційних роботодавців і працівників з числа внутрішньо переміщених осіб.

«Цей принципово новий підхід допоможе знайти людям роботу, а підприємствам – співробітників.

Переселенцям не потрібно буде звертатися в центри зайнятості, адже вся інформація надходитиме до відповідних органів, які й опрацьовуватимуть заявки», – наголосив Віктор Микита.

Зокрема, потенційний працівник має надати дані про сферу, в якій шукає вакансію, ПІБ, контакти, вказати досвід роботи, написати коротке резюме. Схожу інформацію надсилає і роботодавець: назву компанії, місце реєстрації, ПІБ і контакти представника, вид діяльності.

«Чат-ботом можуть користуватися й інші краяни. Якщо ви шукаєте роботу чи працівника – переходьте у чат-бот», – додав очільник ОВА.