На Закарпатті тривають навчання спеціальної авіаційної групи HSQ ДСНС України

Дата: 17.05.2022 20:17

Очільник області Віктор Микита взяв участь у навчаннях спеціальної авіаційної групи HSQ ДСНС України, які тривають у межах зони тероборони на Закарпатті.

Екіпажі відпрацьовують практичне виконання завдань із протидії загрозам і реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з пожежами у природних екосистемах на території регіону.

За словами Віктора Микити, сьогодні сконцентрувалися на питаннях взаємодії органів управління у зоні територіальної оборони, висуванні в район виконання завдань та окремих елементах роботи спеціальної авіаційної групи HSQ.

«Ми готуємося до сезону високих температур, тож з досвіду знаємо, що пожеж не уникнути. Тому підготовка екіпажів та спеціальної авіаційної техніки буде вирішальною.

Дякую колегам за професійність та оперативне реагування. Область під надійним захистом та системним контролем усіх залучених структур», – наголосив Віктор Микита.