Закарпаття отримало понад 70 наборів дидактичних матеріалів для дітей

Дата: 19.05.2022 07:51

Закарпаття отримало 72 набори дидактичних матеріалів від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та благодійної організації «БФ "ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ"».

Пазли, настільні ігри, глина для ліплення, канцелярія, іграшки – все це для розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

За словами директорки департаменту освіти і науки молоді та спорту ОВА Мар'яни Марусинець, їх передадуть у 26 інклюзивно-ресурсних центрів та закладів освіти, у яких навчаються школярі з різними нозологіями, для корекційно-розвиткових занять.

«Упевнені, що такий дидактичний ресурс сприятиме покращенню емоційного стану дітей, налагодженню позитивного спілкування та взаємодії.

Ми вдячні нашим партнерам за чергову благодійну допомогу», – наголосила Мар'яна Марусинець.