Непоправне горе знову спіткало Хустщину

Дата: 19.05.2022 11:00

Війна не знає ні милосердя, ні жалю...

По-справжньому чорний тиждень видався для Хустщини. Не встигли ми оговтатись від однієї жахливої трагедії, як отримали звістку про іншу!

16 травня підступна ворожа ракета вдарила по медичній частині в зонії бойових дій, де знаходилися лікарі, медичний персонал та військові, які вважали своїм найвищим обов'язком - захист Батьківщини та порятунок інших.

Відразу трьох наших мужніх земляків, патріотів, людей з неймовірно добрим серцем, більше з нами немає.

Досвідчені лікарі Юлія Огієнко та Олександр Папп, уродженці міста Хуст, та військовий Василь Костраба - житель с. Кушниця, назавжди залишаться для нас прикладом саможертовності, відваги та любові до ближнього.

Дуже важко знайти слова співчуття у такий скорботний час. Це непоправна втрата, яка охопила наші душі глибоким розпачем та відчаєм.

Низько схиляємо голови перед померлими за те, що віддали життя заради нашого миру. Розділяємо біль і смуток із сім’ями загиблих.

Вічна пам'ять та Царство Небесне полеглим Героям!