У Закарпатській ОВА провели координаційну нараду з міжнародними партнерами щодо підтримки переселенців

Дата: 23.05.2022 08:45

Про координацію роботи з допомоги вимушено переміщеним особам у Закарпатській області йшлося на нараді заступника голови ОВА Петра Добромільського з гуманітарними партнерами.

«У регіоні діють програми грошової підтримки переселенців. Допомогу від партнерських організацій отримали вже близько 110 тисяч людей, ще 27 тисяч зареєстровані, тож виплати надійдуть найближчим часом», – наголосив Петро Добромільський.

За його словами, важливою є і підтримка евакуйованих осіб з інвалідністю. На Закарпатті зареєстровано близько 4,5 тисячі таких українців. Вони перебувають в медичних, спеціалізованих закладах та інших локаціях регіону, однак потрібно створювати додаткові місця для їхнього розміщення.

«Актуальним залишається питання будівництва середньо- та довгострокового житла, надання необхідного обладнання переселенцям для комфортного побуту і дозвілля», – резюмував заступник очільника ОВА.