На Закарпатті погасили нову воєнну марку

Дата: 23.05.2022 16:15

Сьогодні в Закарпатській ОВА провели спецпогашення марки «Русскій воєнний корабль… Всьо!».

«Наші військові борються, захищають державу та всіх українців. І в такий спосіб ми ще раз нагадуємо окупантам, що їх чекає така ж доля, як і їхній корабель», – наголосив заступник очільника області Василь Іванчо.

За його словами, це вже друга така марка в Україні, загальний її тираж – 5 млн екземплярів. Їх надрукували у двох номіналах: «Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Смерть ворогам!» F для відправлень по Україні та «Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Слава нації!» W – для міжнародних.

Василь Іванчо разом із представниками АТ «Укрпошта» та Закарпатського обласного товариства філателістів ім. Ф. Фекете поставили на марках спеціальний штемпель і залишили свої підписи.

«Ці марки свідчать про героїзм та незламність наших захисників. Дякую кожному, хто долучився до втілення такої ідеї.

Наша перемога — лише питання часу!» – наголосив Василь Іванчо.