На Закарпатті продали близько 40 тисяч екземплярів другої воєнної марки

Дата: 31.05.2022 14:10

Близько 40 тисяч марок «Русскій воєнний корабль… Всьо!» купили у поштових відділеннях області за тиждень.

«Продаж проводимо у три етапи: 23 та 27 травня, останній розпочнеться 3 червня, коли пошти отримають чергову партію марок», — повідомив директор Закарпатської дирекції АТ «Укрпошта» Сергій Калій.

Тираж другої марки перевищує попередній у 5 разів і становить 5 млн. За словами Сергія Калія, саме через це уже відчутна різниця у кількості проданих екземплярів.

Перші марки «Русскій воєнний корабль, іді...», які презентували у квітні, на Закарпатті розкупили за лічені дні. Загалом краяни та гості області тоді придбали близько 18 тисяч екземплярів.

Сьогодні купити другу воєнну марку можна в поштових відділеннях у кожному районному центрі та на онлайн-майданчиках.