На Закарпаття прибув гумвантаж з Узбекистану вартістю понад 1 млн доларів

Дата: 06.06.2022 15:52

Сьогодні Закарпаття отримало гуманітарну допомогу від партнерів з Узбекистану. Про це повідомив очільник області Віктор Микита.

За його словами, понад 19 тонн медикаментів прибули літаком до гуманітарного хабу ОВА у Словаччині, після чого їх транспортували в наш регіон.

Як зауважив Віктор Микита, мова про антибіотики та вітаміни – загалом 12 позицій у кількості більш ніж 200 тисяч штук. Вартість допомоги становить понад 1 млн доларів. Це вже другий вантаж у межах співпраці з представниками Узбекистану.

Гумдопомогу одразу відправлять до військових медиків у райони ведення бойових дій та шпиталі, де лікують захисників.

«Щиро дякуємо нашим друзям, підприємцям, волонтерам з Узбекистану за допомогу й особисто Надзвичайному і Повноважному Послу України в Республіці Узбекистан Миколі Дорошенку за координацію та ефективний гуманітарний коридор», – наголосив голова Закарпатської ОВА.