«Працюємо над забезпеченням швидкої логістики постачання палива з Румунії», – Віктор Микита

Дата: 08.06.2022 21:15

Сьогодні керівництво області отримало запит від одного з національних операторів ринку нафтопродуктів про допомогу в забезпеченні швидкої логістики постачання палива.

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита провів зустріч із консулом Румунії в Солотвино Граціаном-Флоріном Пирву, під час якої обговорили вже напрацьовані механізми у цій галузі та їх застосування на кордоні з Румунією.

Відповідна група фахівців ОВА разом з одним із національних операторів ринку нафтопродуктів вже займаються процесом забезпечення логістики.

«Раніше на кордоні зі Словаччиною в пункті пропуску ми побудували окрему смугу для безперешкодного транспортування нафтопродуктів. Таким чином ми створили необхідні умови для швидкого транзиту палива на територію України», — зауважив Віктор Микита.