Закарпатська ОВА забезпечила релокацію швейного виробництва

Дата: 09.06.2022 16:41

Сьогодні керівник Закарпаття Віктор Микита відвідав одне з релокованих підприємств, переміщення якого забезпечували з перших днів активної фази бойових дій. Мова про ТОВ «МІК», котре спеціалізується на виготовленні робочого одягу.

«Компанія переїхала на Берегівщину та перемістила виробничі потужності з м. Запоріжжя. Звідти перевезли дороговартісне обладнання, матеріали та менеджмент компанії для можливості швидкого відновлення виробництва.

Підприємство має чинні довгострокові контракти, що гарантує тривалу роботу на новій локації», – зауважив очільник ОВА.

За його словами, зараз на підприємстві працює 61 фахівець, з яких близько 50 — місцеві спеціалісти, інші — внутрішньо переміщені особи. Також тепер розглядають питання щодо розширення виробництва до 150 співробітників.

«На прикладі релокації цього підприємства бачимо, що тісна співпраця влади, місцевого самоврядування та бізнесу дає швидкий розвиток громад і територій, де відновлюють свою роботу компанії. Довіра до державних інституцій у цьому питанні має ключове значення, тож вважаємо це одним з пріоритетів», — наголосив Віктор Микита.