В Україні запрацював сервіс для надання та отримання допомоги - Поряд

Дата: 15.06.2022 10:06

В Україні створили портал "Поряд", за допомогою якого будь-хто може просити про допомогу та надавати ïi без посередників. Важливою перевагою порталу є те, що там yce в одному місці, а інтерфейс -  простий та зрозумілий для кожного.

Платформу створила команда однодумців за ініціативи Олександра Качура.

"Поряд - це портал, що єднас українців. Наша мета проста - зробити так, щоб той, xmo потребує допомоги, отримав її від тих, xmo поряд. Без десятків волонтерських чатів та nocmiв в соціальних мережах. Все в одному місці, пpocтo i зручно", - так описують платформу її творці.

ЯК ОТРИМАТИ ДОПОМОГУ:

• зайти на портал poryad.in.ua:
  • натиснути кнопку "Потрібна допомога";
  • заповнити коротку форму;
  • після отримання допомоги натиснути "Отримав допомогу".

Потім заявку побачать українці, які можуть допомогти, та вийдуть на зв'язок.

ЯК ДОПОМОГТИ:

• зайти на портал poгyad.in. ua;
  • обрати свій регіон в рядку пошуку;
  • обрати те, чим ви можете допомогти, із запитів, які розстортовані за категоріями;
  • натиснути кнопку "Допомогти".

На платформі крім стандартних гуманітарних категорій по типу "Їжа" та "Ліки" с категорія "Консультації" де українці зможуть звернутись за допомогою до юристів, психологів та інших фахівців.

Команда "Поряд" наголосила, що вони не волонтерська організація, i вони самі не надають допомогу, оскільки цей сервіс створений для розміщення запитів та ïx пошуку. Мета засновників - надати ефективний інструмент для допомоги та взаємодіі.

"Поряд - це про пряме волонтерство без посередників. Ти сам вирішуєш кому i як допомогти. Жодних посередників чи ботів, тільки живі люди з реальними запитами", - зазначили засновники.