На Закарпатті налагодили транзит палива з Румунії

Дата: 15.06.2022 20:56

Нещодавно керівництво області отримало від одного з національних операторів ринку нафтопродуктів запит про допомогу в забезпеченні логістики швидкого постачання пального.

Очільник Закарпаття Віктор Микита доручив групі фахівців ОВА разом з оператором та представниками консульства Румунії в Солотвино створити необхідні умови для швидкого транзиту палива в Україну.

За словами Віктора Микити, на українсько-румунському кордоні в межах області вже розробили механізм для безперешкодного транспортування нафтопродуктів. Перші вантажівки з паливом сьогодні успішно перетнули кордон та рухаються до місць призначення.

«Дякую нашим румунським колегам за оперативність та співробітництво. Ми продовжуємо разом працювати над забезпеченням сталого функціонування паливного сектору країни», — додав голова Закарпатської ОВА.