23 червня - День державної служби України

Дата: 23.06.2022 10:56

Сьогодні професійне свято у людей, перед котрими в сучасних реаліях поставлені собливо важливі та складні завдання. Від державних службовців очікують належної компетентності, подвоєної відповідальності, ініціативи та виваженості. Вони не мають права на помилку, бо від їхніх рішень залежить курс, яким рухатимемось уперед.

І ми знаємо, що які б виклики не виникали перед ними - вони пройдуть їх із гордістю та честю. Бо за цю довіру сьогодні гине цвіт нашої нації.

Шановні колеги, бажаємо вам міцного здоров'я, радості, вдячності від співвітчизників за самовіддану працю. Хай не згасає ваш ентузіазм та просте бажання служити на благо народу. Нехай вашими постійними супутниками буде мудрість та сила духу, а родинне тепло та надійне дружнє плече допомагають робити вам все можливе задля збереження та розквіту України.

Миру, єдності та злагодженості усім нам.