З Днем Конституції України

Дата: 28.06.2022 12:45

Війна перекреслила свята й вихідні, стерла дати і залишила лише цифри – 125-й крок до перемоги… Але сьогодні особливий день, бо 28 червня вшановуємо основний державний документ, що визначає права та свободи громадян, які зараз виборюємо кров’ю – Конституцію України.

Вітаємо націю сильних та незламних!

Україна розпочинається з кожного з нас. Нам під силу стати суспільством, у якому пануватиме гуманізм, демократія, рівні можливості, справедливість. Дякуємо мужнім українським воїнам за те, що без вагань, ціною власного життя, захищають нашу суверенність та вільне майбутнє.

Нехай якомога швидше наступить мир та спокій. Знаємо, що після всіх надважких випробувань Україна розквітне й стане по-справжньому могутньою державою. А поки що тримаймо стрій. Будьмо взаємоввічливими, підтримуймо один одного, робімо все від нас залежне, бо в єдності наша сила. Все витримаємо, відновимо і обовязково переможемо!

Віримо в Україну!

Віримо в ЗСУ!